13. - 15. SEPTEMBER 2019,  Centrum Ultimuv Banská Bystrica, Hurbanova 14/A

Organizátor eventu: ULTIMUV®

Mediálni partneri: Zoznam.sk a Predpredaj.sk

©2019 by BORN TO MUV Workshop & Conference.

OTVÁRAME NOVÉ DVERE DO SVETA BEHU

Program, ktorý sme zostavili, osloví každého, kto sa venuje behu - či už ide o samotných bežcov alebo odborníkov, ktorí sa na beh pozerajú z odborného hľadiska.

Vybrali sme pre vás tie najlepšie momenty, ktoré zažijete počas eventu BORN TO MUV.

 

0. ROČNÍK UNIKÁTNEHO EVENTU NA SLOVENSKU VENOVANÉMU BEHU

Naše ciele sú jasné - priniesť tie najnovšie a aktuálne poznatky z oblasti behu v dvoch rovinách - prostredníctvom praktického Workshopu a odbornej Besedy, ktoré sa konajú pod jednotnou hlavičkou BORN TO MUV.


Odborná beseda je určená všetkým, ktorí sa profesionálne pohybujú vo svete behu – bežcom, športovcom, trénerom, vedcom, lekárom a fyzioterapeutom.

Workshop je určený pre bežcov všetkých kategórií pod vedením amerického profesora Marka Cucuzzellu, najlepšieho slovenského spartana Petra Žišku a metodicko-vedeckého tímu Ultimuv.

TÉMY, KTORÉ VÁS OSLOVIA

V rámci workshopu a besedy sme vybrali profesionálov z rôznych oblastí, ktorí vďaka svojmu zameraniu dokážu vo svojich prednáškach komplexne a vyčerpávajúco pokryť tému behu. Od správnej techniky, prevencii zranení, biomechaniky pohybu až po výživu a všetky špecifiká, ktoré sa s behom spájajú. Preto sa budeme venovať aj témam ako bezsacharidová strava či tomu, ako nás beh ovplyvnil po evolučnej stránke.

SPOJENIE TEÓRIE A PRAXE

Počas workshopu budú prednášky doplnené aj o praktické ukážky a poznatky. Odborná beseda je zameraná najmä na teóriu, ktorá však vychádza z dlhoročného výskumu a z exaktných meraní našich prednášajúcich. Počas celého víkendu tak získate množstvo nových informácii obohatených o ukážky a výsledky z praxe.

KOMPLETNÝ PROGRAM
WORKSHOPU A BESEDY BORN TO MUV

Neváhajte a pozrite si kompletný 3-dňový program eventu (workshop + beseda) a získajte prehľad o témach prednášok a časovom harmonograme.