13. - 15. SEPTEMBER 2019,  Centrum Ultimuv Banská Bystrica, Hurbanova 14/A

Organizátor eventu: ULTIMUV®

Mediálni partneri: Zoznam.sk a Predpredaj.sk

©2019 by BORN TO MUV Workshop & Conference.

FAQ - ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V tejto sekcii nájdete najčastejšie odpovede na otázky spojené s eventom BORN TO MUV. Ak ste odpoveď na svoju otázku nenašli, neváhajte nás kontaktovať na info@ultimuv.com

 

V AKOM JAZYKU SA BUDE ROZPRÁVAŤ NA BESEDE A WORKSHOPE VZHĽADOM NA ZAHRANIČNÚ ÚČASŤ?

Prednášky a diskusie s Dr. Markom Cucuzzellom budú vedené v anglickom jazyku. Ak je vám však tento jazyk cudzí, nemusíte mať obavy. Preklad bude zabezpečený.

MUSÍM ABSOLVOVAŤ WORKSHOP AJ BESEDU ALEBO SI MÔŽEM VYBRAŤ?

Workshop a Besedu sú hradené samostatne, a teda si môžete zvoliť, či prídete len na 2-dňový workshop, len na besedu alebo absolvujete oboje za zvýhodnenú cenu. Workshop je zameraný viac na praktické ukážky počas prednášok (pre skúsených bežcov aj začiatočníkov.) Beseda je určená pre odbornú verejnosť, ktorá sa pohybuje profesionálne vo svete behu, ale aj bežcom, ktorí to s behom myslia vážne a chcú pochopiť všetky súvislosti a faktory, ktoré pozitívne ovplyvnia ich bežeckú techniku. Viac informácií o cenách a forme online registrácie nájdete v sekcii registrácia.

JE POTREBNÉ SI NIEČO SO SEBOU PRINIESŤ?

Ak sa rozhodnete pre workshop, prineste si pohodlné oblečenie, aby ste si počas prednášok mohli ukážky aj sami vyskúšať. Na besede nie je vyžadovaný špeciálny dresscode. Hlavným kritériom však je, aby ste sa vy sami cítili pohodlne (ak sa rozhodnete absolvovať dobrovoľný ranný beh pred besedou, môžete si priniesť aj športové oblečenie).

AKO JE TO SO STRAVOU?

Workshop: Počas druhého dňa konania Workshopu bude pre vás pripravený obed, ktorý si vyberiete počas registrácie priamo na mieste.

Beseda: Počas besedy bude pre vás pripravený obed, ktorý si vyberiete počas registrácie priamo na mieste a medzi prednáškami sa budete môcť občerstviiť 2x formou coffee break-ov.